Skip to main content

Tím Káčko Nitra (prednáška s workshopom)

2023-03-15-tim-kacko-nitra
Kategória:
tvorivá dielňa (workshop)
Dates
15. marec 2023 15:00 - 20:00

V príjemnom prostredí ID KLUBU, pri šálke dobrej kávy, limonády a všelijakých dobrôt, chceme spolu s Vami prežiť tento výnimočný deň odštartovania fungovania ID KLUBU, v ktorom sa spája psychologická pomoc s objavovaním a spoznávaním identity.

Spoznáte inovatívny koncept pomoci pre mladých ľudí, ktorí v ID KLUBE nájdu bezpečné miesto na objavovanie svojho JA a skupinu psychológov a psychologičiek z IPčka, ktorí ich budú na tejto ceste sprevádzať.

Podujatie je určené cudzincom aj Slovákom, je vhodné pre deti aj dospelých

Predstavte si, že ste autorom svojho života, že máte sebaistotu a pocit slobody, že každá situácia, v ktorej sa ocitáte dopadne podľa Vašich predstáv a želaní. Je to možno pekná predstava, no život prináša rôzne výzvy a je zložitejší. Najmä ak prežívame tlak z očakávaní okolia a od seba samých. Naše predchádzajúce skúsenosti a hodnoty, ktorým veríme, vplývajú vo veľkej miere na to, kým sme. Spoznať kým sme, uchopiť to a pomenovať, je úlohou na celý život. Je to cesta. A predstavte si, že existuje trenažér, kde nemusíte nič hrať, nosiť nejakú masku, kde neexistuje tlak a môžete skúšať a spoznávať, kto vlastne ste, a kam smerujete. Výskumy potvrdzujú, že čím viac prebádaná je naša identita, tým sme silnejší, odolnejší a šťastnejší. Práve preto je tu laboratórium identity v podobe ID KLUBu.

Adresa podujatia:

Štefánikova trieda 15
Nitra

 
 

Všetky termíny:

  • 15. marec 2023 15:00 - 20:00
top